Місто і регіон

Ніжинські баскетболісти здобули бронзу в Українській стрітбольній лізі | Ніжин

23 липня  в місті Бровари відбувся відбірковий етап змагань Української стрітбольної ліги 3х3 FIBA Endorsed в чоловічій та жіночій категоріях.

Українська стрітбольна ліга – це формат проведення баскетбольних змагань «3 на 3», які об’єднують понад 1000 команд зі всієї України. Весь літній сезон змагання проходять переважно в обласних центрах України, та в містах де є сучасні баскетбольні майданчики зі штучним покриттям.

Переможець кожної категорії відбіркового етапу відразу потрапляє до фіналу УСЛ, призери та інші учасники отримають рейтингові бали FIBA 3×3, та в підсумку теж мають змогу потрапити до фінальної частини Української стрітбольної ліги.

В одному з таких відбіркових етапів УСЛ вирішили взяти участь і баскетболісти з команди «БК Ніжин». На початку змагань ніжинці зазнали прикрої поразки в додатковий час від баскетболістів з міста Києва, але потім фортуна була на боці «БК Ніжин».
 


Ніжинці здобули чотири перемоги поспіль над командами з міст Києва, Черкас, Броварів та потрапили до півфінальної частини змагань. Доречі, крім команди з Ніжина, до півфіналу потрапили ще три найсильніші баскетбольні колективи і всі вони представляли місто Київ.

Півфінальна частина змагань видалася для ніжинських баскетболістів не зовсім вдалою, так як перемогаючи на протязі всієї гри, ніжинці не змогли втримати перемогу, програвши з рахунком 15-12. Кубок відбіркового етапу Української стрітбольної ліги в місті Бровари розіграли між собою команди зі столиці, ніжинці посіли третє місце. Вдалий виступ ніжинського аскетбольного колективу надав змогу отримати високі рейтингові бали FIBA 3×3 та можливість потрапити до фінальної частини Української стрітбольної ліги.

[metaslider id=71402] Джерело: Нежатин
28.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook