Місто і регіон

Ніжинська влада почала шукати шляхи вирішення проблеми з безпритульними собаками | Ніжин

Останнім часом у Ніжині стали частішими випадки нападу безпритульних собак на людей. З цього приводу збільшилася кількість нарікань на владу міста та її бездіяльність.
Тож, сьогодні, на нараді комунальників говорили про вже знайому для Ніжина проблему – безпритульних тварин.

По темі: Поки “закривають очі” на ніжинських безпритульних собак, вони продовжують калічити
П
о темі: І знову у Ніжині безпритульні собаки покусали людину

“Дана проблема не вирішується гуманними способами, тобто шляхом стерилізації та чипізації”, – зазначив заступник міського голови Григорій Олійник. Та й грошей на стерилізацію близько 3 тисяч безпритульних тварин потрібно дуже багато, адже на стерилізацію однієї тварини та утримання її після процедури необхідно близько 4 тисяч гривень. Та не можна виключати агресивність собак, що пройшли цю процедуру, адже у кожної тварини є “своя територія”, яку вона все одно буде захищати. Відомі часті випадки, коли охоронні кооперативи, підприємства, стоянки спеціально підгодовують собак, аби ті охороняли їх територію.
Питання про будівництво притулку в межах міста зайшло в тупик. Тому було запропоновано дізнаватися про можливість інших притулків для тварин прийняти частину ніжинських безпритульних собак. Також не виключається варіант з гуманною евтаназією тварин. Було зазначено те, що потрібно зібрати якомога більше інформації про цю форму вирішення проблеми з безпритульними тваринами та винести питання на публічне обговорення.

Тетяна Хороших

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
29.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook