Місто і регіон

Ніжинська школа готується до впровадження пілотного проекту нового Державного стандарту | Ніжин

З вересня 2017 року в країні   в пілотному режимі впроваджуватиметься проект нового Державного стандарту початкової освіти. Для цього відібрано 100 шкіл у всіх областях України. Участь у ньому братимуть і два перші класи Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №10, у яких будуть  працювати досвідчений учитель вищої категорії Мажиріна Л. М. та молодий ініціативний педагог, лауреат обласного конкурсу « Учитель року- 2017»  Колташова С. М. Координуватимуть роботу справжні професіонали освітянської справи – директор школи Мисник О.М. та її  заступник з НВР Григорова К.М. Вони вважають, що поєднання досвіду та молодості – ось основна запорука успішної реалізації експерименту в стінах ЗОШ №10.

У рамках підготовки до впровадження проекту вчителі Мажиріна Л.М. , Колташова С.М. та заступник директора з НВР взяли участь у тренінгу для пілотних шкіл Чернігівської області , що відбувся на базі ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського з 17.07.2017 року по 20.07.2017 року. Цілями тренінгу було ознайомлення учасників з проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти та модельною освітньою програмою, поглиблення розуміння інтегрованого підходу до навчання,  розвиток навичок планування в умовах інтегрованого підходу та оцінювання освітніх досягнень учнів.

У програму тренінгу були включені такі теми, як : «Представлення проекту Державного стандарту початкової освіти. Теоретичні засади Нової української школи»(Бурнос В.В., заввідділу дошкільної та початкової освіти ЧОІППО ім.. К.Д. Ушинського , координатор , Шоколенко Л.М. , методист відділу дошкільної та початкової освіти ЧОІППО ім.. К.Д. Ушинського , тренер), « Особливості організації освітнього середовища» ( Красногор Т.Ф., методист відділу дошкільної та початкової освіти ЧОІППО ім.. К.Д. Ушинського , тренер ) , «Практика «Ранкова зустріч»»  ( Шоколенко Л.М.) , «Інтеграція : тематичний та діяльнісний підходи» ( Бойко О.М. , учитель початкових класів Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 ), «Робота в команді залучення батьків» (Красногор Т.Ф. ).

Було проведено «круглий стіл», під час якого представили та обговорили дослідно-експериментальну роботу «Реалізація інтегрованого підходу в початковій освіті у Концепції Нової української школи та особливості проведення моніторингу й оцінки під час пілотування Державного стандарту початкової загальної освіти» ( Бурнос В.В. , Красногор Т.Ф., Шоколенко Л.М. та учасники тренінгу ).


[metaslider id=71402] Джерело: Нежатин
27.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close