Місто і регіон

Ніжинська молодь в ігровій формі закріплювала знання з англійської. Фото | Ніжин

Сьогодні, 12 червня, у приміщенні ніжинської міської центральної бібліотеки пройшло 15 засідання клубу «Nizhyn Library Film Club».

Нагадаємо, створений клуб у 2016 році доцентом кафедри англійської філології і перекладу київського університету ім. Бориса Гречаника та методистом бібліотеки Наталією на базі міської бібліотеки. Заснування клубу було приурочене до року англійської мови в Україні, але згодом проект вийшов за рамки і за півтора року пройшло уже 15 таких зібрань. Узагалі, проект створювався для різноманітної аудиторії, але з середнім рівнем володіння англійською мовою. Клуб уже має своїх прихильників, які створюють кістяк постійних відвідувачів. Олені Москалець допомогали організувати захід її колишні студентки з Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя.

Сьогодні ж учасниками зібрання були мовні англійські клуби при міському ліцею та ніжинському навчально-виховному комплексу №16 «Престиж». Діти дивилися фільм «Чарлі та шоколадна фабрика» англійською мовою, працювали з роздатковим матеріалом по фільму та лексикою. Це чудова можливість для дітей в ігровій формі поспілкуватися англійською мовою на цікаві теми .

Тетяна Хороших

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
12.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook