Місто і регіон

Ніжинська “Ліга старшокласників” проти гендерного насилля | Ніжин

23 листопада 2017 року напередодні початку Всеукраїнського акції “16 днів проти гендерного насилля” ніжинська “Ліга старшокласників” розпочали цикл заходів в рамках Школи толерантності з питань СОГІ (сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність) та ЛЖВ (люди, що живуть з ВІЛ) в Ніжині. Заходи підтримані та профінансовані Управлінням освіти Ніжинськогої міської ради та відділом у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

В рамках Школи толерантності заплановано проведення тренінгу толерантності 23.11.17 р. для працівників психологічної служби міста, тренінгу для учнівської, студентської молоді, представників громадських організацій та ініціативних груп 24.11.17 р., а також перегляд відеофільму по темі толерантності до представників ЛГБТ-спільноти 25.11.2017р. Ініціатори проведення Школи толерантності в Ніжині та тренери – Анжела Тимченко, практичний психолог, координатор Ліги старшокласників Ніжинського БДЮ, та Катерина Шекера, т.в.о. начальника відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Саме 23 листопада в приміщенні читальної зали Ніжинської МЦБ відбувся перший тренінг, участь в якому взяли психологи та соціальні педагоги ЗНЗ та Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. 

Метою Школи толерантності є інформування представників громади міста з питань СОГІ та ЛЖВ, формування недискримінаційного понятійного апарату, руйнування міфів та стереотипів стосовно представників ЛГБТКІ-спільноти та ЛЖВ, підвищення рівня толерантності, а також виокремлення специфіки побудови консультаційної взаємодії працівників психологічної служби з клієнтами, котрі належать до ЛГБТ-спільноти або мають ВІЛ-позитивний статус. 

Анжеліка Тимченко

Джерело: Нежатин
27.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *