Місто і регіон

Ніжинці ЗА формування цивілізованого ринку вживаних автомобілів | Ніжин

Питання про податкову політику та митну службу вже давно турбує українців. І ніжинці тут не виключення. На адресу Ніжинської міської ради звертаються мешканці з численними проханнями про необхідність внесення змін до чинного законодавства України в частині формування цивілізованого ринку вживаних автомобілів. Зокрема, на території Чернігівської області  неодноразово проводилися акції протестів поблизу міжнародних пунктів пропуску та мітинги власників автомобілів з іноземною регістрацією. Про це минулого тижня йшлося на комісії з питань законності.

Зважаючи на це, депутати Ніжинської міської ради, своїм зверненням до Верховної Ради України вимагають зняти соціальну напругу шляхом зняття з розгляду законопроекту №4932 та невідкладно внести зміни до чинного законодавства  України, що дозволить сформувати цивілізований ринок вживаних автомобілів в Україні, збільшити надходження до бюджету та детінізувати автомобільну галузь.
Якщо простіше узагальнити вищесказане, головною метою цього звернення є урегулювання законодавства таким чином, щоб автомобілі, які коштують за кордоном, наприклад, 2 тисячі доларів, в Україні коштували стільки ж. Подібні звернення надходять до Верховної ради зі всієї України.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
13.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook