Місто і регіон

Ніжинці Юлії Петренко присвоять почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України» | Ніжин

Майстрині з Ніжина Юлії Петренко буде присвоєне почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України». Про це сьогодні, 6 липня оголосили на засіданні виконавчого комітету. На ім’я міського голови Анатолія Лінника директор Ніжинського училища культури Володимир Дорохін подав відповідне клопотання. Члени виконкому його підтримали, адже Юлія Миколаївна має дуже багато досягнень, нагород, персональних виставок, мистецьких перемог, які вміщаються на 20 аркушах паперу формату А4. Також вона має «Відмінника освіти». Нагороди мають і її вихованці.

Володимир Дорохін у своєму коментарі зазначив: «Перед тим, як підписати дане клопотання  був зібраний колектив нашого навчального закладу, де всі його підтримали. На останній колегії Департаменту культури обговорювалась тема відзнак  і було зазначено, що Ніжинщина в цьому напрямку має вести себе активніше, тому потрібно працювати в цьому напрямку.»

Заступник міського голови Ігор Алєксєєнко також висловився з цього приводу: «Треба звернути увагу на те, що з кожним присвоєнням почесного звання нашим ніжинцям ми підвищуємо і посилюємо рейтинг міста.»

«Такі здобутки Юлії Петренко викликають гордість і повагу. Хочу звернути увагу, що в Ніжині є багато митців, які заслуговують відзнаки, адже вони своїми щоденною працею і талантом доводять – в нашому місті проживають митці з великої букви «М». Ми маємо сприяти розвитку мистецтва у Ніжині», – зазначив Анатолій Лінник.

 

  [metaslider id=71402]

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
07.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close