Місто і регіон

Ніжинці систематично підробляють документи для пільгового проїзду | Ніжин

Підроблені посвідчення інвалідів пред’являють ніжинці, аби проїхати в транспорті на пільгових умовах. Про це, на черговій нараді при міському голові, повідомила представник Ніжинського відділу поліції Інна Миколаївна Музиченко.

Так, на минулому тижні працівниками Ніжинського відділу поліції спільно із контролерами Укрзалізниці було проведено спільний рейд на території залізничного вокзалу міста Ніжин. В ході якого було виявлено чотири факти користування особами посвідченнями, з ознаками підробки, що надають право на пільговий проїзд. Найчастіше такі випадки мають місце в електричках сполученням «Ніжин-Київ» та «Ніжин-Чернігів». Порушників притягнули до відповідальності.

«Хочу звернутися до мешканців Ніжина та району. Надаючи до залізничної каси посвідчення, яке вам не належить або яке містить ознаки підробки і вам про це добре відомо, і якщо ви не відноситеся до категорії громадян, які мають право на пільговий проїзд, ви незаконно отримуєте квиток із так званою нульовою вартістю. Законодавець не передбачає значної відповідальності за дане правопорушення, а саме використання підробленого документа, це ч.4 ст.358 Кримінального кодексу України. В основному суддя обмежується штрафом, про те, це в будь якому випадку судимість. Коли хочете зекономити на проїзді в електричці, пам’ятайте про те, що з моменту сплати штрафу, якщо суддя призначив даний вид покарання, судимість зберігається протягом року. То ж, чи вартує такий проїзд такої плаями на вашій біографії», –  зауважила Інна Іванівна.

Вікторія Коломійченко для сайту nizhynnews

Джерело: Нежатин
01.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook