Місто і регіон

Ніжинці просять продовжити маршрут автобуса №15 | Ніжин

Жителі вулиці Гайдамацької (колишня Єсипенка) хочуть домогтися продовження маршруту №15 від 5 школи до їхнього житлового масиву. Ініціатором даного задуму є депутат Ніжинської міської ради від ВО «Батьківщина» Олег Щербак.

Загальна думка:  це дозволить дітям зручно діставатися до школи, молодим мамам та старшим людям – до поліклініки та лікарні. Адже до найближчої зупинки громадського транспорту, із зазначеної вулиці, відстань хоч і невелика, та втім люди нарікають на те, що автобуси, які курсують тим маршрутом не дуже добросовісно виконують обслуговування: то чекати потрібно довго запізнюючись, то інколи й “цілують хвоста”, а водій навіть не реагує на те, що людина доганяє автобус та махає руками.

Аби почути загальну думку, 12 квітня відбулись громадські обговорення, на які зійшлося чимало людей. Жителі разом з депутатом Олегом Щербаком, представником перевізника – Олександром Шалаєм, начальником транспортного відділу Віктором Карпенком та працівником відділу роботи з органами самоорганізації населення Борисом Стрілком обговорили всі нюанси подовження даного маршруту: місце зупинки, час інтервалу руху та ін.
Було зібрано до двохсот підписів. Колективне прохання передано Олегу Щербаку, який у свою чергу винесе його протокольно на обговорення двох депутатських комісій (з питань житлово-комунальних відносин та законності), якщо дане питання набуде позитивного результату, то транспортний відділ у свою чергу готуватиме рішення на розгляд міськвиконкому.
Нагадаємо, 15 маршрут офіційно запущено 26 травня 2016 року. Від того дня, і по цей час, нарікання на його обслуговування від жителів не було, навпаки, люди дуже задоволені і графіком руху і культурою обслуговування водіїв. В перші місяці роботи на цьому маршруті пасажирів перевозили на маломістких автобусах тип БАЗ (Дельфін) – на 14 місця, знову ж таки за зверненням мешканців та за ініціативою Щербака О.В. перевізник надав більш місткі нові транспортні засоби типу РУТА-25.

Поки ж відбуватимуться процедури узаконення, на прохання жителів, перевізник пообіцяв, що на Великодні свята на Гайдамацьку пустять «тестовий» рейс.
Якщо автобуси підуть до Гайдамацької, то можливо і вирішиться питання ремонту дороги даного відрізку, освітлення вулиць, встановлення контейнерів для збору ТПВ, а це, однозначно, є поліпшення інфраструктури даного району – така позиція і у жителів і в депутата.

В свою чергу люди впевнені, якщо Щербак взявся, то обов’язково допоможе!

Тетяна Марченко

фото автора

 


Джерело: Нежатин

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close