Місто і регіон

Ніжинці проявили себе на фестивалі Суниці, що відбувся на Сумщині | Ніжин

Реалізувати програму свята у селі Малий Самбір  не завадив навіть рясний дощ, який півдня змочував усе навкруги. Але тим, хто завітав на Фестиваль суниці, негода, здається, майже зовсім не заважала. Гості жваво, в дощовиках та під парасольками, заглядали до торговельних наметів та скупляли там усілякі дрібниці, каталися у кареті та вагончиках, слухали концерт та фотографувалися напам’ять. А ще – їли шашлики, співали пісень, купували вино та самбірську полуницю.

Родзинкою Фестивалю став сільський історико-етнографічний музей, у якому представлене ужиткове знаряддя українців, елементи побуту минулих століть, символи революційного минулого, зразки декоративно-прикладного мистецтва колишніх і сучасних майстринь села тощо.

Представив себе на фестивалі і Ніжин. Ніжинці організували сватання ніжинського огірка та самбірської суниці! Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала начальника відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Басак. У своєму пості вона подякувала сім’ї Копиць, які надали можливість показати активним ніжинцям себе на цьому фестивалі.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
12.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook