Місто і регіон

Ніжинці обговорюють ціну квитка в кінотеатрі “Космос” | Ніжин

У мережі   «Фейсбук» активно обговорюється ціна на кіносеанс у ніжинському кінотеатрі «Космос». Все почалось з того, що один з користувачів залишив коментар на сторінці Instagram «Kinoteatr_kosmos_nezhin», щодо дороговизни квитка. У відповідь адміністратор зауважив: «Якщо бідний, то не дивись кіно, а заробляй».

За коментарем редакція нашого видання звернулась до керівництва кінотеатру.  Там нам повідомили, що ціни в кінотеатрі далеко не завищені, нижче Київських і на рівні Чернігівської області. До того ж, якщо ціна на вечірній сеанс не влаштовує, можна піти на денний. При облаштуванні кінотеатру у Ніжині хотілось створити для людей достойне місце для відпочинку, тому враховані були всі аспекти.

Та якщо проаналізувати потік людей у Ніжині, він значно менше, ніж в інших великих містах, де є кінотеатри. То ж при формуванні квитка була врахована середня вартість. Користувач же має, аналізуючи цінову політику, робити вибір, іти до кінотеатру, чи ні, як і наприклад, купувати той, чи інший товар.

 

Джерело: Нежатин
23.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook