Місто і регіон

Ніжин: зупинка в калюжі | Ніжин

Нещодавно в одному зі спальних мікрорайонів Ніжина перенесли на нові місця кілька зупинок громадського транспорту. Це пов’язано з дотриманням правил дорожнього руху та уникненням аварійних ситуацій. Однак не всі жителі мікрорайону згодні з подібним нововведенням, адже зупинка під назвою «Двійка», що по вулиці Авдіївській, відтепер розміщується мало не в калюжі…


Кілька десятиліть проблемна зупинка була на розі вулиць Авдіївської та Челюскіна, що суперечило правилам. Проте жителям мікрорайону було зручно, люди навіть витоптали окрему місцину, такий собі «карман», та й маршрутки зупинялися там без проблем.

Восени 2016-го в місті врешті-решт згадали про правила дорожнього руху і зупинку «Двійка» перенесли в інше місце. Тепер ніяких порушень автодорожнього руху немає, однак людям не зовсім зручно. Восени та навесні тут розкисає справжня калабаня. Люди, без перебільшення, чекають маршрутку серед багнюки, а там, де має зупинятися транспорт – чимала калюжа. Зате з’явився новенький знак «Зупинка громадського транспорту», немов компенсація за наявні незручності.

Нині, як кажуть місцеві, коли сонечко припекло, «болото» на зупинці трохи підсохло. Проте люди скаржаться, що повністю воно ніколи не зникає. Навіть влітку після дощу там коїться те ж саме, що і ранньою весною чи пізньою осінню. А взимку зупинку замело так, що аварійна ситуація створилася і на новому місці…

Михайло Ломоносов, “Деснянка” №11 (644) від 16 березня 2017

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!