Місто і регіон

Ніжин: весняна толока біля шлюзу | Ніжин

21 березня, у Ніжині, в рамках місячника з благоустрою відбулося прибирання правого берегу річки Остер (березняк) біля ЗОШ №5,  та території самої школи. 

Слід нагадати, що це вже щорічне і традиційне прибирання, адже цей берег річки, де навпроти  розташовано міський офіційний пляж, є також  найулюбленішим місцем відпочинку, але в той же час, і найбільш захаращеним. Купи сміття, пляшки з під різноманітного питва валяються просто під ногами, надаючи неповторного колориту цій місцевості та наповнюючи її особливою неприємною «екзотикою».

Та миритися з цим згодні не всі…

Організаторами прибирання є педагогічний та учнівський колектив школи №5 на чолі з директором Ларисою Мартиновою, та  працівником  відділу роботи з органами самоорганізації населення міськвиконкому Борисом Стрілком. Технікою толоку підтримали: Ніжинське управління водного господарства та Ніжинське управління газового господарства. Не осторонь залишилися депутати міської ради: Олег Щербак та Юрій Ландар, які забезпечили прибиральників мішками для сміття та рукавичками.

Акція пройшла на одному подиху. Берег засяяв чистотою, а учасники передали естафету іншим жителям міста Ніжина, закликавши: «Разом зробимо наше місто охайним!».

Тетяна Марченко

фото Марини Волинець

 

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!