Україна і світ

Негода в Україні: Автодор сповістив ситуацію на дорогах

Негода в Україні: Автодор сповістив ситуацію на дорогах

Через негоду в Україні у неділю, 4 лютого, був сповільнений рух та спостерігалися та періодичні ускладнення в русі на автодорозі М-06 Київ – Чоп, на ділянці Сможе – Козьова у Львівській області. Станом на 5 лютого рух транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування державного значення забезпечено, обмежень в русі немає.

Станом на ранок 5 лютого 2018 року стан покриття на автодорогах державного значення в Івано-Франківській, Рівненській та північній частині Чернігівської областей місцями засніжене, на півдні та сході місцями мокре, на решті території України сухе. Про це йдеться в повідомленні Укравтодору.

Місцями невеликий сніг випадає в окремих районах Вінницької, Сумської, Харківської, а також в гірській частині Закарпатської та Івано-Франківської областей. Місцями невеликий дощ в Одеській та Донецькій областях. На решті території без опадів.

На більшості перевальних ділянках доріг випадає невеликий сніг, висота снігового покриву від 10 до 25 см. Температура повітря -3…-6 градусів. Стан покриття місцями засніжене та мокре.

Для оперативного забезпечення проїзду в Україні дорожніми організаціями задіяно понад 500 одиниць техніки та понад 600 робітників, на чергуванні 938 одиниць техніки та 1333 робітник.

Джерело Телеканал новини «24»
05.02.2018

Facebook
Close