Місто і регіон

Недобудована будівля “розвела” смітник в центрі Ніжина | Ніжин

Наша редакція неодноразово піднімала питання бруду в місті Ніжині. І здебільшого – це вина самих жителів міста, коли вони не замислюючись утворюють стихійні сміттєзвалища. Гірше всього, коли такі знаходяться у дворах багатоповерхівок. Тому до нас звернулися жителі по вулиці Шевченка, 114, а також прилеглих двоповерхових житлових будинків біля ЗОШ № 15 з проханням висвітлити ситуацію, яка склалася з занедбаною будівлею біля стадіону школи. Дана будівля вже близько 10 років знаходиться в недобудованому стані.

Спочатку там планувався спортивно-розважальний комплекс. Але потім будівництво по невідомим причинам припинилося і будівля перетворилася на притулок для підліткових компаній і наркоманів. Також у покинутих приміщеннях могли перебувати люди без постійного місця проживання і люди зі злочинними намірами.

По чисельним скаргам мешканців навколишніх будинків на вікна і двері встановили металеві грати. На жаль, це не вирішило питання зі сміттям, яке при поривах вітру розноситься по подвір’ю і стадіону ЗОШ № 15 і забруднює прибудинкові території. Споруда сильно псує загальне враження від місцевості.

Питання потребує вирішення вже не перший рік, але чомусь «віз ще й досі там»…

Лілія Журко

Джерело: Нежатин
04.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook