Україна і світ

Небезпечний кір дістався “ДНР”: терористи натякають на вину України

Небезпечний кір дістався "ДНР": терористи натякають на вину України

Станом на 24 січня на окупованих територіях Донецької області зафіксовано 24 випадки захворювання на кір – цю небезпечну хворобу здебільшого діагностують у дорослих. За інформацією так званого “МОЗ”, епідемії немає, натомість кір міг прийти з підконтрольних Києву територій.

Про це повідомило так зване “міністерство охорони здоров’я “ДНР”.

“За первинними діагнозами, зареєстровано 24 випадки кору: в Донецьку – 18 випадків), Горлівці – 3 випадки, Макіївці – 2 випадки, Єнакієвому – 1 випадок. Переважно хворіють дорослі, серед усіх хворих – 18 дорослих. Серед хворих із невстановленим прищеплювальним статусом – 16 осіб, які не мали щеплення – 4 людини, мали щеплення 1 раз – 1 людина”, – підкреслюють представники злочинної влади.

Крім того у “відомстві” підкреслили, що сьогодні у них є достатньо вакцин для імунізації як дітей, так і дорослих. Також терористи наголосили, що усі щеплення вони робитимуть безкоштовно.

“Міністерство охорони здоров’я” офіційно заявляє, що в “Донецькій народній республіці” епідемії кору немає! Всі зареєстровані випадки захворювання в ДНР є поодинокими та пов’язаними з завезенням інфекції з суміжних територій і є контрольованими”, – додають бойовики.

Нагадаємо, за інформацією Міністерства охорони здоров’я, в Україні від початку року на кір захворіли 2084 людини, серед яких 1375 дітей. Крім того, від цієї хвороби у січні померли 3 людини.

Джерело Телеканал новини «24»
25.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close