Місто і регіон

Небезпечна техніка: шкідливе ПЗ виявили на телефонах відомих фірм | Ніжин

Як відомо, ОС Андроїд дуже давно займає «почесне» перше місце серед найбільш насиченою вірусами технікою.

На другому і третьому місці iOS і Windows відповідно. Компанія Гугл протистоїть вірусам, придумуючи все нові і нові більш дієві варіанти забезпечення безпеки особистих даних користувача, але на жаль, – протистояти шкідливим програмам дуже складно.

Часто експерти порадять встановлювати ПО виключно з перевірених джерел. Але, як виявилося, тепер теж не все так просто: нещодавно на кількох гаджетах були виявлені встановлені віруси ще до того, як техніка потрапила до користувача в руки.

Такі «заражені» смартфони виявила компанія Check Point. Активувати вірус можна по необережності, але в інший раз навіть цього робити не доведеться: на 38 різних Андроїд-пристроях знайшли троянські програми, здатні вкрасти все особисті дані користувача. У зоні ризику опинилися кілька моделей компаній Samsung, LG, Xiaomi, Asus, Nexus, Oppo і Lenovo. Техніка виявилося зараженої при тому, що користувач ще навіть до неї не торкався. Тобто шкідливе ПЗ було встановлено на гаджетах ще до здійснення покупки.

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!