Місто і регіон

Небажані послуги: найбільшого мобільного оператора звинуватили в обмані клієнтів

Киянці потайки продали програмне забезпечення та гарантію, про які вона не просила.

Небажані послуги: найбільшого мобільного оператора звинуватили в обмані клієнтів
Фото: киянка пожалілася на «Київстар» (Verywell)

Засновниця відомого в Києві відьмовського кафе «Лиса гора» Олеся Остаф'єва пожалілася на те, що в одному з фірмових салонів мобільного оператора «Київстар» їй потайки продали послуги, які вона не замовляла.

«Привіт, „Київстару“, компанії з „найвищою репутацією“. До чохла і захисного скла вартістю 700 грн „продали“ мені програмне забезпечення до них за 400», — написала вона на своїй сторінці у Facebook.

За словами киянки, в салоні «Київстару» на Хрещатику вона придбала найдешевший телефон «Нокіа», чохол та захисне скло на iPhone. Через поспіх розплачувалася двома картами. Тільки через кілька годин вона дістала чеки з салону, щоб подивитися на них, і була вкрай здивована

«До чохла і скла мені продали два якихось коди активації на програмне забезпечення. Мабуть, без нього чохол не одягнеш. А до „Нокії“, яку неможливо вбити і з якою якщо щось трапитися, мені простіше купити нову, в чек додали талон на 12 додаткових місяців гарантії за 100 грн, який мені природно ніхто не пропонував, просто акуратно вклали в коробочку», — написала обурена Олеся.

Пізніше вона додала, що з нею зв'язалися представники «Київстару» і запитали в неї прізвище співробітника, що продав небажані послуги, та побіцяли розібратися.

Ще пізніше Олесі зателефонували з магазину та пояснили, за що взяли гроші.

«Зателефонували з магазину. Гарантія була в подарунок, тому що телефон коштує 750 грн — за їхніми словами. У чеку він 650. А дві активації ПО на 400 грн — це за поклейку захисного скла. Тільки в переліку послуг у них такого немає, і вони приклеєне скло продають як коди. Готові повернути 101 грн за безкоштовну гарантію», — додала Олеся. [metaslider id=71402] Джерело: Уездные новости
28.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook