Україна і світ

“Не ховайтеся, я вас знайду”: у Росії розшукують отруювачів Скрипалів Петрова та Боширова

"Не ховайтеся, я вас знайду": у Росії розшукують отруювачів Скрипалів Петрова та Боширова

У мережі з’явився гумористичний ролик, як відомий російський комік Андрій Рожков в образі дільничого розшукує офіцерів ГРУ Олександра Петрова та Руслана Боширова, які підозрюються в отруєнні колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Відповідне відео з’явилося на сторінці гумориста в Instagram.

“Отже так, товариші Петров і Боширов, я вас все одно знайду, де б ви не ховалися. Навіть не думайте, що у вас вийде сховатися від мене. Зрозуміло вам, знайду”, – говорить на кадрах комік, пересуваючись за сценою та оглядаючи все навколо.

Нагадаємо, 5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані у виконанні отруєння Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ Росії. 

Вже 12-го числа Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а 13 вересня пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе Бошировим і Петровим.

Згодом, Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні у британському Солсбері екс-агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров і Руслан Боширов – справді є працівниками російських спецслужб.

Джерело Телеканал новини «24»
16.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: