Україна і світ

“Не дозволено”: сенатор пояснив, чи оприлюднять секретну частину “кремлівського списку”

"Не дозволено": сенатор пояснив, чи оприлюднять секретну частину "кремлівського списку"

Конгрес США не публікуватиме закриту частину переліку високопосадових осіб, політиків та бізнесменів із так званої “кремлівської доповіді”, які можуть мати зв’язки із Росією.

30 січня Міністерство фінансів США представило в Конгресі так звану “кремлівську доповідь”. До списку увійшли наближені до президента Росії Володимира Путіна російські чиновники і бізнесмени.

Зокрема, у список потрапили 210 імен – 114 чиновників та 96 бізнесменів. Це перелік російських посадових осіб, політиків і олігархів з аналізом їхніх зв’язків з президентом Володимиром Путіним і правлячою елітою.

Оприлюднення цього списку набуло неабиякого резонансу напередодні першого виступу Дональда Трампа із посланням у Конгресі, проте сам президент США у своїй промові жодним словом не згадав про “доповідь”.

Заступник голови комітету з міжнародних справ, сенатор Бен Кардін розповів, чи буде опублікована таємна частина “кремлівського списку”.

Так, відповідаючи на питання, чи буде Конгрес публікувати закриту частину, він лаконічно сказав: “Секретну частину? Ні, ми не можемо, нам не дозволено це робити”.

У Росії вже пригрозили, що готують відповідь на так звану “кремлівську доповідь”.

Джерело Телеканал новини «24»
01.02.2018

Facebook
Close