Україна і світ

Не державна зрада: Янукович висловив свою версію щодо втрати Україною Криму

Не державна зрада: Янукович висловив свою версію щодо втрати Україною Криму

Президент-утікач Віктор Янукович переконує, що події у Криму стали наслідком Євромайдану, а саме настроїв, які там панували.

Таку заяву він зробив під час прес-конференції у Москві.

“Влада, яка прийшла в результаті “збройного держжавного перевороту” не сприймалася людьми на Південному Сході України. “Радикали” Майдану, які збиралися перенести ідеї перевороту до Криму та Донбасу, викликали різко негативний стосунок і сприйняття до того, що відбувається у Києві. Вислови Кличка, що з півостровом вчинять ще гірше, аніж з Києвом. І Тягнибока: “Вмиються кров’ю та все зрозуміють. Поламаємо, як віник. У нас у цьому питанні є тверда підтримка”, – стверджує політик.

Зкорема, він це назвав “фактично істинними планами учасників “перевороту” щодо жителів Криму, відтак, за його словами, кримчани зробили свій вимушений вибір.

Вислови учасників Майдану та нинішнього українського керівництва. Ініціатива щодо скасування мовних законів у парламенті. Заклики, які лунали з боку представників націоналістичних організацій щодо придушення мітингів незгодних із ними. Заклики до побудови нової національної держави з українським стержнем — все це підвереджувало справедливість і обгрунтованість жителів Криму. Тому, якщо говорити про державну зраду, то перш за все слід говорити, про тих, хто довів свою країну до розвалу, втрат територій і “громадянської війни,
– додає Янукович.

Водночас “вічно легітимний” президент зауважив, що чинна українська влада зробила все, щоб відштовхнути Крим від України, спекатися проблемної території.

На його переконання, така ж сама ситуація сталася і Донбасом.

Джерело Телеканал новини «24»
02.03.2018