Україна і світ

НБУ затвердив головою правління “Приватбанку” Петра Крумханзла

НБУ затвердив головою правління "Приватбанку" Петра Крумханзла

Правління Нацбанку України 8 лютого погодило кандидатуру Петра Крумханзла на посаду голови правління “Приватбанку”. А сьогодні НБУ привітав призначення на посаду нового голову правлінні фінустанови.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Зазначимо, що 10 січня на посаду голови правління “Приватбанку” Петра Крумханзла призначила Наглядова рада банку, проте для остаточного затвердження на посаду потрібне було ще рішення НБУ.

“Перед новим топ-менеджментом найбільшого банку країни стоять амбітні виклики: “Приватбанк” має відновити стійку бізнес-модель та водночас зберегти інноваційність попри тягар проблем, які дісталися державному банку у спадок від колишніх власників”, – зазначили в НБУ.

Там також наголосили, що “це завдання наразі ускладнене маніпулюванням екс-власниками окремими ЗМІ для тиску на хід розслідування підозрілих операцій, які відбувалися в банку до націоналізації”.

“Ми розуміємо, що сьогодні наше спільне завдання – це повернення до бюджету сотень мільярдів гривень, спрямованих на підтримку банку в період націоналізації та протягом 2017 року”, – зазначила перший заступник голови правління “Приватбанку” Галина Пахачук.

“Приватбанк” – найбільший банк України, який належав олігарху Ігорю Коломойському, націоналізували через великі борги наприкінці грудня 2016 року. Спочатку націоналізований “Приватбанк” очолював відомий український фахівець Олександр Шлапак. Віднині ж установою керуватиме 51-річний чеський спеціаліст Петро Крумханзл.

Джерело Телеканал новини «24»
09.02.2018

Facebook
Close