Україна і світ

НБУ намагається отримати дані про банківські рахунки працівників “1+1”: у холдингу обурені

НБУ намагається отримати дані про банківські рахунки працівників "1+1": у холдингу обурені

Нацбанк України зробив запит до “Приватбанку” про виписки з рахунків топ-менеджерів, журналістів і ведучих “1+1 медіа”, а також працівників незалежного продакшена, який створює частину контенту для медіагрупи.

Про це мовиться у заяві прес-служби холдингу “1+1 медіа”.

“Ми розглядаємо цей запит як прямий тиск і спроби політичного переслідування напередодні виборів. Ми вкрай стурбовані цим документом і бажанням Нацбанку отримати доступ до банківської таємниці декількох десятків співробітників “1+1 медіа”, – мовиться у заяві.

У холдингу “1+1 медіа” також висунули низку питань і висловили сподівання отримати відповіді найближчим часом.

НБУ намагається отримати дані про банківські рахунки працівників "1+1": у холдингу обурені
Запит НБУ про виписки з рахунків працівників “1+1 медіа”

НБУ намагається отримати дані про банківські рахунки працівників "1+1": у холдингу обурені
Запит до “Приватбанку” зпро виписки з рахунків працівників “1+1 медіа”

Наводимо перелік питань від “1+1 медіа”:

1. З яких пір банківська таємниця перестала стосуватися співробітників нашої медіагрупи?

2. Якщо ця інформація, як останнім часом прийнято у НБУ, стосується розслідувань по “Приватбанку”, чи надіслані відповідні запити по низці інших компаній і клієнтів банку?

3. Чи закінчена вже робота по е-декларуванню всіх українських чиновників, щоб у держорганізацій був час займатися фінансовими операціями журналістів, ведучих і менеджерів медіа-організацій?

4. Хто є ініціатором запиту та чи можна вважати це наступним кроком після спроби не видати каналу ліцензію минулого року, спроби оголосити в держзраді провідного каналу цього року, а також загрози виселення телецентру з офісу на Кирилівській?

1+1 – загальнонаціональний український телеканал. Входить до медіа-холдингу “1+1 медіа”, що належить українському олігарху Ігорю Коломойському. Держава судиться з Коломойським щодо компенсації збитків, пов’язаних з доведенням “Приватбанку” до неплатоспроможності.

Джерело Телеканал новини «24»
08.02.2018

Facebook
Close