Україна і світ

Названо причину смерті Стівена Хокінга

Названо причину смерті Стівена Хокінга

Відомий британський фізик Стівен Хокінг помер 14 березня. За інформацією ЗМІ, причиною смерті стало ускладнення бокового аміотрофічного склерозу.

Це попередні причини смерті вченого, які з’ясували журналісти The Huffington Post.

За даними видання, Хокінг помер “після ускладнень, викликаних аміотрофічним бічним склерозом, прогресуючим нейродегенеративним захворюванням”. Цю хворобу діагностували у вченого в 1963 році.

Водночас діти Хокінга відмовилися коментувати обставини його смерті, попросивши час на прощання з батьком.

“Ми глибоко засмучені тим, що наш улюблений батько сьогодні помер. Він був великим ученим і видатною людиною, чиї роботи і спадщина залишатимуться з нами на багато років”, – сказано у заяві сім’ї Хокінга.

Нагадаємо, у Великобританії на 77 році життя помер видатний фізик-теоретик Стівен Хокінг, який більшість життя страждав на невиліковне захворювання – бічний аміотрофічний склероз.

Стівен Хокінг – відомий фізик-теоретик – помер вранці 14 березня 😥 У світі, мабуть, немає дорослої людини, яка б не чула про цього вченого. Ця людина власним прикладом показала всьому світові, що ніколи не варто здаватися. Стівен Хокінг – геніальний вчений. Невиліковна хвороба, параліч і втрата здатності говорити не завадили йому робити свої феноменальні дослідження і виступати перед величезною публікою. Спочивайте з миром, Генію 🙏 #lifestyle #lifestyle24 #stephen #StephenHawking #rip #stephenking #goodbye #science #Hawking

A post shared by LIFESTYLE 24 (@lifestyle24ukraine) on

Джерело Телеканал новини «24»
14.03.2018