Новини Чернігова

Названо переможців обласного фотоконкурсу «Життя як книга» (Фоторепортаж)

31 жовтня в Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка відбулося підбиття підсумків щорічного обласного фотоконкурсу «Життя як книга».

Заснований у 2010 році, він традиційно завершується напередодні Всеукраїнського дня бібліотек (30 вересня). Але цього року прийом робіт було продовжено ще на місяць, бо в День бібліотек Чернігівська ОУНБ ім. В.Г. Короленка святкувала свій 140-річний ювілей.

Метою конкурсу є креативний і творчий підхід до популяризації книги та читання, зміцнення та поліпшення іміджу сучасних бібліотек через мистецтво фотографування.

На конкурс надійшли 122 роботи від 67 як досвідчених фотографів Чернігівщини, так і початківців. До експозиції, розташованої на першому поверсі бібліотеки, було відібрано 29 найкращих робіт від 23 авторів.

12 переможців фотоконкурсу отримали дипломи та цінні подарунки від ГО  «Чернігівське обласне відділення Української бібліотечної асоціації», цифрового центру «Фуджі» та дирекції АТ «Райффайзен Банк Аваль».

У номінації «Читаюча людина» диплом 1-го ступеня отримала Олена Куннова, 2-го – Наталія Василинчук, 3-го – Тетяна Харченко.

1-е місце в номінації «Діти і книги» виборола Світлана Гордієнко, 2-ге – Ніна Солом’яна, а 3-тє – Наталія Хоменко.

Дипломом 1-го ступеня в номінації «Літературні герої оживають на світлинах» було нагороджено Наталію Фесюн, 2-го – Лідію Самойлик, 3-го – Наталію Кривець.

У номінації «Гумористичні фото» 1-е місце отримала Вікторія Петренко, 2-е – Лідія Сенченко, а 3-є – Валентина Марченко.

Організатори та учасники конкурсу запрошують усіх жителів і гостей міста долучитись до цікавих миттєвостей повсякденного життя Чернігівщини, переглянувши виставку, а наступного року взяти участь в обласному фотоконкурсі – і своїми світлинами посприяти популяризації читання серед населення.

Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова
01.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook