Україна і світ

НАТО не відступить перед Росією – Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс не має наміру відступати перед натиском Росії.

НАТО не відступить перед Росією – Столтенберг

Про це Столтенберг сказав після зустрічі з Джоном Болтоном, радником президента США з національної безпеки, пише Голос Америки..

– Для нас немає протиріччя у тому, щоб бути твердими, рішучими у наших підходах до Росії, і, у той самий час, шукати діалогу, – заявив Столтенберг під час виступу.

Столтенберг підкреслив, що НАТО не зацікавлено у конфронтації, зазначивши, що Москва “готова використовувати військову силу проти сусідів”:

– Ми бачимо Росію, яка вкладає ресурси у численні (військові) можливості, а також у розвідку. Саме з цієї причини союзники по НАТО збільшили витрати на оборону – вперше після закінчення “холодної війни”.

Єнс Столтенберг підкреслив, що бачить мало ознак того, що Росія знижує активність у цьому напрямку: “Ми бачили, як вони використовували медіа та соціальні медіа, дезінформацію, намагаючись вплинути на політичні процеси у різних європейських державах”.

Столтенберг також запевнив, що НАТО продовжить підтримувати зусилля Грузії і України у справі вступу до складу Альянсу: “Грузія стане членом НАТО”.

Джерело ФАКТИ. ICTV
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: