Україна і світ

Наступні протистояння і сутички будуть за НАБУ, – Найєм

Народний депутат Мустафа Найєм розповів про справу 8 народних депутатів, які стали фігурантами кримінального виробництва відкритого після втечі з-під варти екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі в інтерв’ю 24 Каналу.

– Сьогодні прибув на місце, де затримували Саакашвілі і весь час робив трансляції. Ба більше, я не уявляю собі ситуацію, коли б я перешкоджав затриманню або звільненню. Тому що під час звільнення мене там вже не було.

Зараз Юрій Луценко вважає що я, як громадянин, не можу з’явитися на місце обшуку затримання будь-якої людини. Якщо Луценко має докази моїх незаконних дій – я прошу їх повідомити.

– Я звернусь до СБУ та Нацгвардії, Нацполіції. Якщо їх співробітники зафіксували мої незаконні дії – я прошу їх показати. Я готовий зняти з себе депутатську недоторканність і на час розслідування дати всі показання. Якщо ж ні і виявиться, що це неправда, – я буду мати право до кінця свого політичного життя називати Луценка брехуном.

Луценко неодноразово під час своєї кар’єри брехав. Але я постійно списував це на емоції або праведний гнів. Зараз я розумію, що це дійсно брехун, який намагається заробити собі очки в будь-який момент. Тому будемо чекати повісток з прокуратури.

– Саме політичний тиск привів до того, що почали говорити про певні речі. Щось відбувається випадково, до прикладу з виборчим законодавством, яке просто проґавили. Щось відбувається тільки під тиском людей, до прикладу, ситуація з НАБУ.

Наступні протистояння і сутички на вулицях будуть за НАБУ. Я просто це передбачаю. Зараз намагаються знищити останній форпост – НАБУ.

Є українське прислів’я: риба гниє з голови. Ми всі це кажемо, коли людям пояснюємо: коли крадуть мільярди там на верху і зводять нас до зубожіння, а ми змушені потім платити хабарі, то винні вони. Ми дійсно можемо звертати увагу на збільшення зарплати, яке зараз анонсував президент, а не уряд, ми дійсно можемо звертати увагу на те, що саджають за ґрати голів департаментів, райрад, прокурорів.

За цим стоять, не за чутками, а за реальністю, максимум 10 людей в країні. Серед них – керівники політичних партій, очільники силових органів та декілька олігархів.Ось ці люди займаються всією великою корупцією в країні. Так сталось, що за нашим законодавством ці люди не підконтрольні.

Єдиний орган, який був створений під час Майдану, а після Революції він був змушений запрацювати під тиском суспільства, який може розслідувати ці справи – це НАБУ.

Про чутки щодо відставки керівника НАБУ – дивіться у інтерв’ю.

Джерело Телеканал новини «24»
06.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook