Місто і регіон

Народний депутат не залишає без уваги проблеми Срібнянщини

За ініціативи народного депутата України Олександра Кодоли в Срібняський район цього року надійде 1 мільйон 629 тисяч гривень з фонду соціально економічного розвитку. За наполяганням депутата Уряд виділив кошти на вирішення гострих соціальних проблем району.

Народний депутат не залишає без уваги проблеми Срібнянщини

«Перш за все ми повинні закінчити капітальний ремонт районної лікарні у Срібному, який через певні технічні проблем, не змогли зробити минулого року. На ці потреби виділено 546 тисяч гривень.  Наступним великим проектом, який ми реалізуємо у районі цього року стане капітальний ремонт приміщення стаціонарного відділення для проживання одиноких непрацездатних громадян у селі Карпилівка. Вартість робіт складає 271 тисяча гривень. Також ми продовжимо нашу програму із встановлення сучасних дитячих та спортивних майданчиків у населених пунктах району», –  так прокоментував народний депутат рішення про виділення коштів.

На думку депутата, тепер головним завданням місцевої влади та громадськості повинен стати ретельний контроль за ефективністю та раціональністю використання залучених коштів.

«Наша команда багато працює над тим щоб діти нашого виборчого могли навчати і розвиватися у сучасних умовах, щоб люди могли отримувати якісні медичні послуги. Сьогодні ми залучили для цього певні ресурси. Тепер ми повинні прослідкувати, щоб вони були використані із максимальною користю», — підкреслив Олександр Кодола.

[metaslider id=71402] Джерело: Уездные новости
31.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook