Новини Чернігова

Нардепи з Чернігівщини хочуть вибити житло військовим

Народні депутати з Чернігівщини звернулися до міністра оборони України із проханням щодо вирішення житлової проблеми військовослужбовців Державного науково-випробувального центру Збройних сил України — унікального підрозділу, що займається розробкою унікального військового обладнання та озброєння й сьогодні дислокується в Чернігові.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп Олександр Кодола.

«Військовослужбовці ДНВЦ ЗСУ не зрадили присяги українському народу, вийшли з території окупованого Криму, зберігши при цьому весь науково-технічний потенціал, який вони напрацювали за час незалежності, і були передислоковані до Чернігова.

Але у Криму в них залишилося майно, квартири — фактично все, що було нажито за роки попередньої служби. Практично всі військовослужбовці та їхні родини не мають сьогодні власного житла в Чернігові і змушені його винаймати», – йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначається, що на сьогодні рішення МОУ щодо забезпечення військовослужбовців та їхніх родин житлом, а планувалася закупівля 100 квартир, так і не виконані через недостатність фінансування, так само, як і не були реалізовані плани щодо будівництва багатоквартирного будинку в Чернігові на ділянках колишніх військових містечок.

«Із метою збереження унікального військово-наукового підрозділу ЗСУ та зняття соціального напруження серед військовослужбовців пропонуємо продовжити у 2018 році в Чернігові пілотний проект Офісу Реформ військового відомства, що стартував у 2016 році в Миколаєві – з будівництва багатоквартирних будинків для військовослужбовців ВМС України, яких було передислоковано до Миколаєва з окупованого півострова Крим. Адже ДНВЦ ЗСУ також у 2014 році було переведено з Криму на материкову Україну. Для реалізації проекту є можливість використання вивільнених земельних ділянок колишніх військових містечок у м. Чернігові», – йдеться у дописі.

Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова
08.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook