Найєм просить у САП пояснень щодо подання на зняття недоторканності з нардепа Довгого

Найєм просить у САП пояснень щодо подання на зняття недоторканності з нардепа Довгого

Джерело Телеканал новини «24»

Народний депутат Мустафа Найєм надіслав генеральному прокурору Юрію Луценку та главі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому депутатський запит у якому просить підтвердити або спростувати існування проекту подання про зняття депутатської недоторканності зі свого колеги по парламенту, екс-секретаря Київської міськради Олеся Довгого.
Скан вищезгаданого документа Найєм опублікував на своїй сторінці у Facebook у вівторок вранці. У запиті він також просить повідомити – в разі існування проекту подання – чому воно не передається на розгляд до Верховної Ради.
Наскільки мені відомо, на даний момент проект подання про зняття депутатської недоторканності з О. Довгого перебуває на розгляді САП. Мені також відомо, що і Довгий про це знає і готується, – написав Найєм.
За його словами, колишнього секретаря Київради часів Леоніда Черновецького можуть притягнути до кримінальної відповідальності по статті 364 Кримінального кодексу – зловживання владою і службовим становищем.
“Олесь Довгий є фігурантом кримінальної справи за фактом незаконного виділення земельних ділянок на території об’єкту, що охороняється заповідника “Жуків острів”. Нагадаю, в серпні 2007 року Київрада своїм рішенням ліквідував заказник “Жуків острів”, скоротивши його площу з 1630 га до 196 га. Згодом земля, що залишилася поза заказником, була роздана під забудову, в тому числі, фірмам близьким до Віктора Януковича і його партнера, народного депутата Юрія Іванющенка”, – зазначив Найєм.
Нагадаю, до кінця поточної сесії залишилися два пленарні тижні. Якщо подання не буде передане в Раду найближчим часом, а потенційний підозрюваний сховається від правоохоронних органів, це буде відповідальністю органу, який затримує документ. На жаль, на даний момент, це САП, – наголосив він.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017