Україна і світ

Найближчими днями Україну накриє холодний циклон з Італії

Найближчими днями Україну накриє холодний циклон з Італії

Вже 8-9 лютого в Україні очікується значне погіршення погодних умов – активний циклон накриє більшість регіонів хуртовинами та сильними снігопадами.

Про це повідомили у прес-службі Укргідрометцентру, передає УНН.

Зокрема, за даними синоптиків, у четвер, 8 лютого, сильні снігопади, ожеледиця та налипання мокрого снігу очікуються в Одеській, Вінницькій, Черкаській, Миколаївській та Кіровоградській областях.

А наприкінці робочого тижня, у п’ятницю, 9 лютого хуртовини та опади у вигляді мокрого снігу (приріст снігового покриву 10-20 сантиметрів) накриють значну частину західних регіонів та північ, а саме: Хмельницьку, Вінницьку, Івано-Франківську, Чернівецьку, Житомирську, Черкаську, місцями Київську та Чернігівську області.

Сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледицю і налипання мокрого снігу синоптики прогнозують на Кіровоградщині, Полтавщині, Дніпропетровщині та Харківщині. 8 лютого на Заході, а вночі, 9 лютого, і на Лівобережжі посилення вітру до 15-20 метрів за секунду.

Вже 8-го лютого в західній частині України, а 9-го лютого – на значній частині території України циклон з Італії заведе нам своє геніальне “ліб’ямо” – Libiamo ne’ lieti calici, а саме: сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу і потепління до відлиги,
– додала синоптик Наталія Діденко.

Джерело Телеканал новини «24»
06.02.2018

Facebook
Close