Україна і світ

“Нафтогаз” планує зробити “Північний потік” не цікавим для європейців

Зробити російський Північний потік не цікавим для європейців. Про це задумалися в Україні. Голова “Нафтогазу” України Андрій Коболєв сьогодні, 7 лютого, на Вінниччині презентував модернізовану компресорну станцію.

Коболєв переконує, що завдяки змінам уже незабаром газ до Європи можна буде переправляти швидше й дешевше. Адже для цього залучатимуть менше працівників.

Компресорну станцію реконструюватимуть у місті Бар, що на Вінничині. Цю установку вже охрестили найбільшою у Європі. Щоправда, вже 40 років вона працювала без реконструкції. Закінчити модернізацію газової станції планують за 18 місяців і вже закупили обладнання на 33 мільйони євро. Після закінчення і запропонують колегам із Європи альтернативу розпіареного росіянами Потоку.

“Реконструкція, в першу чергу, створить попит на послуги та товари, які можуть вироблятися в Україні та які вже виробляються в Україні. Але нам потрібно створити прозору конкурентну систему. Тоді українські виробники зможуть приходити на конкурси і вигравати їх ціною, якістю, іншими параметрами так, як про це говорить закон. Ми хочемо мати змогу конкурувати із закордонними аналогами”, – зазначив голова правління НАК “Нафтогаз” Андрій Коболєв.

Джерело Телеканал новини «24»
07.02.2018

Facebook
Close