Україна і світ

Надзвичайна ситуація біля берегів Кувейту: в море витекло тисячі барелів нафти

В море біля спільного родовища Кувейту і Саудівської Аравії в Перській затоці витекло близько 35 тисяч барелів нафти.
Про це повідомляє телеканал Al Jazeera.
“Аварійні бригади все ще намагаються зупинити витік нафти поблизу південного району Рас-Аль-Цур у Кувейті”, – заявив представник прес-служби Кувейтської нафтової компанії (KOC).
Він додав, що аварійні бригади також зосереджують зусилля на захисті водозаборів біля північних і південних силових і водонасосних станцій у районі Рас-Аль-Цура. Представник прес-служби компанії запевнив, що надалі прилеглі пляжі також будуть очищені від наслідків нафтового витоку.
Додамо, що влада Кувейту оголосила “план керування кризою”. Нафтова пляма не досягла берегів Кувейту.

Згідно з оцінками місцевих нафтових експертів, розлив нафти трапився біля старого 50-кілометрового трубопроводу, який веде в місто Рас-Аль-Хафджі. Нафта витекла у води поруч із масивним нафтовим комплексом, будівництвом якого займаються Кувейт і Саудівська Аравія. Проект оцінюється в 30 мільярдів доларів. До нього також входить споруда нафтопереробного заводу, який щодня повинен буде переробляти 615 тисяч барелів нафти.

Джерело Телеканал новини «24»
13.08.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!