Україна і світ

На Харківщині названого дідуся судитимуть за зґвалтування онуки

На Харківщині названого дідуся судитимуть за зґвалтування онуки

Прокуратура скерувала до суду справу 34-річного названого дідуся, який підозрюється у ґвалтуванні 10-річної дівчинки.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Зазначається, що Харківська місцева прокуратура направила до Ленінського районного суду Харкова обвинувальний акт за фактом задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, вчиненого щодо малолітньої (ч. 3 ст. 153 КК України) відносно 34-річного названого дідуся.

Чоловік проживав у квартирі своєї 45-річної співмешканки. Разом з ними жила 10-річна онучка жінки. Бабуся, не здогадуючись про наміри та злочинні дії чоловіка, частенько залишала дівчинку під наглядом свого співмешканця, коли йшла на роботу, або у справах. Одного вечора у грудні 2017 року, повернувшись додому, жінка побачила, що її співмешканець ґвалтує онуку,
– розповіла керівник прокуратури Катерина Шевцова.

Досудове розслідування встановило, що чоловік, залишаючись з дівчинкою, неодноразово намагався схилити дитину до статевих стосунків. Дівчинка відмовлялася. Ігноруючи її відмови, названий дідусь застосовував фізичне насильство. Щоб дитина нічого не розповіла дорослим, він давав їй гроші.

Наразі на вимогу прокуратури підозрюваний перебуває під вартою. Максимальна санкція статті передбачає 15 років позбавлення волі.

Джерело Телеканал новини «24»
05.02.2018

Facebook
Close