Місто і регіон

На вулиці Уненізька встановили вуличне освітлення

На вулиці Уненізька встановили вуличне освітлення

Вчора, 15 червня, працівниками цеху з освітлення вулиць міста, комунального підприємства «ВУКГ» зроблено черговий  крок в модернізації вуличного освітлення.  

По вулиці Уненізька ( колишня Комсомольська) було встановлено  7 нових світлодіодних ліхтарів потужністю 30 W кожен. Про це повідомляє КП ВУКГ на своєму сайті Уненеж.

Світлодіодні лампи суттєво зменшують  енергоспоживання на освітлення вулиць  а якість світлового потоку збільшується в рази. Крім того, звичайні «лампочки Ілліча» мають дуже короткий термін роботи , а щоб замінити таку лампу потрібно крім залучення техніки, пального та самої праці електрика, ще й робочий час, який можна використати більш ефективніше на модернізацію освітлення певної вулиці чи на усунення пошкоджень в мережах освітлення вулиць.

Світлодіодні ліхтарі мають ресурс роботи набагато більший, мають гарантію і не потребують такого частого обслуговування.

На вулиці Уненізька встановили вуличне освітлення На вулиці Уненізька встановили вуличне освітлення На вулиці Уненізька встановили вуличне освітлення На вулиці Уненізька встановили вуличне освітлення На вулиці Уненізька встановили вуличне освітлення На вулиці Уненізька встановили вуличне освітлення

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: mynizhyn.com
16.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook