Україна і світ

На всеукраїнську прощу до Зарваниці приїхала рекордна кількість прочан

Понад сто тисяч людей прийшли помолитися до найбільшого паломницького центру греко-католиків в селі Зарваниця на Тернопільщині, де понад століття зберігається чудотворний образ Зарваницької чудотворної ікони Божої Матері.
Цьогорічна проща ювілейна – вона присвячена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної ікони Божої Матері. За переказами, на місці духовного центру в XV столітті жили монахи. Уві сні одному з ченців з’явилась Богородиця, яка наказала звести тут церкву. Прокинувшись, монах побачив красиву долину і джерело. А у воді виблискувала Ікона Пресвятої Богородиці. Щоб на неї подивитися, люди долають тисячі кілометрів.
Є люди з Луганська, є люди з Донбасу, з неконтрольованих територій сюди добралися. З Криму, з Сімферополя, з Севастополя – з Криму люди сюди прибули. Матінка Божа Зарваницка зібрала всіх наших людей, які розсіяні по цілому світі, – зауважує архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк.
У суботу до Зарваниці також прибув посланець Ватикану – Префект Конгрегації Східних Церков, кардинал Леонардо Сандрі. Спочатку разом з Главою Української Греко-католицької церкви Святославом Шевчуком він зустрівся з молоддю. А в неділю він взяв участь в урочистій літургії.
Поручаймо Марії, разом із намірами за мир в Україні також особливу молитву за молодь цієї країни. Любимо та завжди слухаймо пресвяту Богородицю, – звертається до прочан кардинал Леонардо Сандрі
Люди вірять, що чудотворна ікона Божої Матері може творити дива. За словами прочан, тут були дух та сила молитви, яка піднімається до небес. А також вони відчували Богородицю в кожному подиху та дотику. За попередніми підрахунками, цього року на прощу до Зарваниці з’їхались понад сто тисяч вірян.
Автор сюжету: Зоряна Яремишин

+Відео

Джерело Телеканал новини «24»
17.07.2017

Related Articles

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close

Adblock виявлено

Please consider supporting us by disabling your ad blocker