Новини Чернігова

На весняний період на Чернігівщині обмежать рух транспорту

На весняний період на Чернігівщині обмежать рух транспорту

Через підвищену вологість грунту навесні дорожнє покриття найбільше піддається руйнації.

Для запобігання виникнення ямковості та інших деформацій на період з 01.03.2018 року  по 07.04.2018 року рух великовагового транспорту на дорогах загального користування Чернігівської області буде тимчасово обмежений, а саме:

1.1. Понад 12 тон і навантаженням на вісь понад 8 тс на наступних ділянках доріг державного значення загального користування:

Н-07 Київ — Суми — Юнаківка (на ділянці км 151 — км 209, від м. Прилуки до межі з Сумською областю);

-Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч (км 6 — км 211 на всій протяжності);

Н-28 Чернігів — Городня — Сеньківка ( км 13 — км 90 на всій протяжності); Р-56 Чернігів — Пакуль — КПП «Славутич» (на ділянці км 10 — км 50 від а/дороги М-01 до кордону з Білоруссю) та під’їзд до м. Славутич (на всій протяжності);

Р-65 КПП «Миколаївка» — Семенівка — Новгород-Сіверський — Глухів — КПП «Катеринівка» (на всій протяжності в межах Чернігівської області);

-Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин (на ділянці км 0 — км 66, та км 80 — км 155);

-Р-68 Талалаївка — Ічня — Тростянець — Сокиринці — до а/д Н-07 з під’їздом до заповідника «Качанівка» (на всій протяжності);

— Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів

Про це повідомляє служба автомобільних доріг у Чернігівській області.

Понад 12 тон і навантаженням на вісь понад 6 тс на всіх територіальних дорогах державного значення загального користування, крім ділянок доріг з цементобетонним покриттям: Прилуки — Ладан, а/д М-02 — Бахмач, а також під’їздів до м. Ніжин і м. Борзна;

Понад 6 тон і навантаженням на вісь понад 4 тс на обласних та районних автомобільних дорогах місцевого значення загального користування.

Прохання перевізників завчасно подбати про доставку необхідних вантажів та відповідно скоригувати плани перевезень.

Рішення про обмеження в русі буде оприлюднено через засоби масової інформації та сайті Служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

Терміни дії обмежень на маршрутах визначатимуться відповідними службами за результатами попередніх обстежень та з урахуванням погодних умов і стану дорожнього покриття. ДП «Чернігівський облавтодор» на відведених ділянках встановлюватиме схеми, дорожні знаки, інформаційні панно.

Для зручності населення пасажирські перевезення здійснюватимуться у звичайному режимі. Це стосується й руху транспорту служб з надзвичайних ситуацій, дорожніх організацій, техніки, задіяної в проведенні посівної кампанії.

Крім того, за умови попереднього погодження з облдержадміністрацією, обмеження не поширюватимуться на техніку, що перевозить сільгосппродукцію, якщо її вага не перевищуватиме допустимі норми – до 12 тонн.

Додержання вагових параметрів транспортних засобів контролюватиметься пересувним комплексом вагового контролю.

04.02.2018
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Facebook