Новини Чернігова

На Валу запланована вирубка дерев?

На Валу запланована вирубка дерев?

Сьогодні, 14 лютого, надійшло повідомлення від краєзнавця Костянтина Ягодовського – вже запланована вирубка дерев на Валу.

Про це повідомив громадський активіст Юніс Аскеров на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні 14.02.2017 року у проміжок часу між 11-20 та 12-30 ранку на Валу на доволі великій частині його території, яка практично відповідає території скандального Проекту капітального ремонту парку ім. Коцюбинського, була помічена доволі молода особа чоловічої статі, яка за допомогою відповідного інструменту наносила пошкодження на кору дерев у вигляді хрестів.

Напевно, це є повзуча підготовка до реалізації скандального Проекту капітального ремонту парку ім. Коцюбинського, щоб ще до її початку під виглядом масової санітарної вирубки очистити цю територію від дуже великої кількості дерев» – повідомляє активісту Костянтин Ягодовський.

Також, він зазнає, що загалом було затавровано близько 60 – 100 дерев, а в деяких місцях, наприклад навпроти пішохідного переходу біля буд. по вул. Преображенська, 14, територія між вулицею та пішохідною алеєю довжиною близько 50 – 80 метрів повністю повинна бути звільнена від дерев. І все це без усякого комісійного обстеження за одноосібним рішенням цієї молодої невизначеної особи.

Раніше, упродовж останніх 4-6 місяців, на Валу вже була знищена дуже велика кількість здорових дерев, від яких залишились тільки пеньки з повністю неушкодженою деревиною на зрізі.

На Валу запланована вирубка дерев?

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.02.2018