Україна і світ

На Сумщині в під’їзді знайшли двомісячне немовля

На Сумщині в під’їзді знайшли двомісячне немовля

Уночі в під’їзд одного з будинків Лебедина підкинули немовля. Двомісячного малюка знайшли мешканці. Зараз хлопчик у лікарні, медики були вражені занедбаним станом дитини. Матір розшукують правоохоронці.

Дитя було одягнуте в куртку та загорнуте в ковдру. Залишили його прямо на холодній підлозі. Дитину забрали медики.

Він просто недоїдав, і такі виражені попрілості говорять про те, що було незбалансоване харчування, що його годували як прийдеться, тому він в такому стані,
– зазначила лікар-педіатр Тетяна Олійник.

На свої два місяці, хлопчик важить, як новонароджений – трошки більше 3 кілограмів. Лікарі проводять дослідження на наявність в нього спадкових чи інших хронічних недуг. Поліція ж тим часом розшукує матір.

“Зараз відпрацьовується ряд версій – від такої, що мати дитини опинилася в складних життєвих ситуаціях, і немає коштів на годівлю дитини, також, що мати дитину підкинула і скоїла самогубство, або ж мати мешкає в іншому регіоні не в самому місті Лебедин”, – розповів співробітник Управління Національної поліції Сумщини Сергій Тарасенко.

Не відкидають також версії, що мати із сусіднього регіону – Полтавщини. Пошуки рідних хлопчика тривають у посиленому режимі. У разі доведення вини матері загрожує до 3 років ув’язнення.

Джерело Телеканал новини «24»
09.03.2018