Україна і світ

На скільки відрізняються дані МВС від Нацполіції щодо кількості правоохоронців в Україні

На скільки відрізняються дані МВС від Нацполіції щодо кількості правоохоронців в Україні

За даними керівника Національної поліції Сергія Князєва, штатна чисельність очолюваного ним органу – 126 тисяч працівників, натомість в МВС кажуть, що в Нацполіції передбачено 149,7 тисяч штатних посад.

Про це ідеться у програмі “Гра слів” (проект Bihus.Info і телеканалу “24”).

“Нас всього 126 тисяч штатних посад при некомплекті 17 тисяч”, – розповів голова Нацполіції Сергій Князєв на засіданні колегії МВС 27 січня 2018 року.

Окрім цього, глава правоохоронного відомства зауважив, що поліція наразі недокомлпектована.

Фактично на службі на сьогоднішній день перебуває 109 тисяч працівників,
– додав Сергій Князв.

Однак в самому Міністерстві внутрішніх справ надають інші дані щодо штатної чисельності поліції. На запит журналістів програми “Гра слів” в Департаменті персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС відповіли, що штатна чисельність Нацполіції станом на 1 січня 2018 р. – 149,7 тисяч осіб.

Нагадаємо, реформа МВС передбачала зменшення чисельності працівників органів внутрішніх справ. Зокрема, про плани 30% скорочення говорив очільник міністерства Арсен Аваков. За даними МВС, до реформи, станом на 2013 рік, в міністерстві працювали 261 тисяч осіб, включно з внутрішніми військами. Зараз, за даними Департаменту персоналу МВС, сумарна штатна чисельність самого міністерства (тепер це окремий від поліції орган), Нацгвардії та Нацполіції – 241,5 тисяч осіб. Тобто скорочення штату в порівнянні з 2013 роком – приблизно на 7,5%.

Окрім цього, міністр внутрішніх справ курує ДСНС, Міграційну і Прикордонну служби, штатна чисельність яких разом з МВС, Нацгвардією і Нацполіцією становить майже 373 тисяч осіб.

Джерело Телеканал новини «24»
01.02.2018

Facebook
Close