Новини Чернігова

На що на Чернігівщині витрачають гроші інвесторів

На що на Чернігівщині витрачають гроші інвесторів

У січні–вересні 2017р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4214 млн.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони вкладені  в матеріальні активи.

Про це Високому Валу повідомили в Головному управлінні статистики в області.

На придбання, модернізацію та вдосконалення машин, обладнання та інвентаря спрямовано 54% інвестицій, у житлові та нежитлові будівлі – 21%, транспортні засоби – 13%.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств і організацій (78% загального обсягу). За бюджетні кошти освоєно 9% усіх інвестицій. Частка коштів населення на будівництво житла склала 4%.

Найбільше (55%) капітальних інвестицій використано в сільському, лісовому та рибному господарстві, 22% – підприємствами промисловості, 9% – будівництва.

Суттєві обсяги коштів інвестовано підприємствами обласного центру – 19% загального обсягу, Бобровицького району – 12% та м. Прилук – 10%.

У розрахунку на одну особу населення області освоєно 4089 грн капітальних інвестицій. Найбільше коштів на одного мешканця освоєно у Варвинському районі (19459 грн), найменше – у Н.-Сіверському районі (885 грн).

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook