Україна і світ

На Рівненщині 200 бурштинокопачів напали на правоохоронців

На Рівненщині 200 бурштинокопачів напали на правоохоронців

14 лютого на Рівненщині, поблизу села Осова, між старателями та працівниками поліції сталася сутичка, у результаті якої постраждали 5 правоохоронців

Про це повідомляє ГУНП в Рівненській області.

На місці події затримали сімох учасників заворушень. Їм загрожує до восьми років позбавлення волі.

Поліцейські охороняли працівників лісових господарств, які за допомогою екскаватора закопували ями та рови, утворені внаслідок незаконного промислу.

У цей час правоохоронців оточили близько двохсот осіб, які вимагали покинути територію, дозволити видобувати бурштин та погрожували вбивством.

“Згодом між натовпом та поліцейськими виникла сутичка, під час якої зловмисники чинили опір правоохоронцям: наносили удари дерев’яними палицями по працівниках поліції, пошкоджували автомобіль, зрізали дерева, чим заблокували вихід із лісового масиву”, — йдеться у повідомленні.

На Рівненщині 200 бурштинокопачів напали на правоохоронців
Бурштинокопач в поліції

У поліції розпочали досудове розслідування за статтями 294 (масові заворушення) 342 (опір представникові правоохоронного органу), 343 (втручання в діяльність правоохоронного органу) і 345 (погроза, або насильство щодо правника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. За скоєне зловмисникам загрожує до восьми років позбавлення волі.

Джерело Телеканал новини «24»
15.02.2018

Facebook
Close