Місто і регіон

На прикордонній території було відключено мобільний зв’язок перед вибухами військових складів

На прикордонній території було відключено мобільний зв’язок перед вибухами військових складів

Напередодні вибухів на складах із боєприпасами в Чернігівській області відбулось відключення усіх мобільних операторів. Про це в ток-шоу “Ехо України” на “Прямому” повідомив голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал.

“Сьогодні отримали інформацію. Шостого-десятого (жовтня – ред.) в районі населених пунктів Стародуб та Климово було відключення практично всіх мобільних систем зв’язку як з тієї сторони, так і з нашої. Це до кордону 15 кілометрів”, – сказав Цигикал.

Він також додав, що прикордонники зафіксували шість спеціальних технічних засобів.

“Це чотири автомобілі ГАЗ-66 і два Volkswagen Т5 (вантажні версії) – в районі населеного пункту Климово. Це практично по лінії 150 кілометрів по лінії кордону, якщо брати по прямій видимості. І ми припускали, що така техніка може перевозити "Форпост", безпілотники. Поки над цією версією працюємо. Будемо працювати спільно зі Службою безпеки”, – наголосив голова Держприкордонслужби.

Нагадаємо, у вівторок, 9 жовтня, о 3:30 з'явилась інформація про пожежу та вибухи на на 6-му арсеналів місті Ічня Чернігівської області.


Джерело: mynizhyn.com
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: