Місто і регіон

На облаштування відеоспостереження у Ніжині виділили 230 тисяч з місцевого бюджету

Сьогодні, сесією міської ради, було затверджено зміни до рішення Ніжинської міської ради 19 сесії 7 скликання від 26 грудня 2016 р. “Міська цільова програма «Розвиток безпеки дорожнього руху в м. Ніжині на 2017 р.».На облаштування відеоспостереження у Ніжині виділили 230 тисяч з місцевого бюджету

Такі зміни передбачають виділення з міського бюджету 230 тисяч гривень на придбання та влаштування системи відеоспостереження. Камери планується передати на баланс міського відділу поліції.

Як зауважив під час голосування депутат від фракції «Наш Край», голови постійної комісії з питань ЖКГ, Володимир Башинський, — “у нашому місті уже встановлено близько десяти камер спостереження, зокрема і на центральній площі міста. Однак це не заважає недобросовісним водіям нахабно порушувати правила дорожнього руху. Особливо це спостерігається після 22:00 години.”На облаштування відеоспостереження у Ніжині виділили 230 тисяч з місцевого бюджету

Досі, за словами Башинського, жодного порушника з допомогою фіксації камерою проступка, затримано поліцією не було.

Зазначимо, наразі по місту облаштовано камери, які здійснюють фотофіксацію номерних знаків, що на практиці, за логікою речей, фіксує не порушення, а номерниий знак авто. Це дозволяє поліції відслідковувати авто, які знаходяться у розшуку.

У згаданому затвердженому проекті рішення вказано, що кошти виділяються на закуплення та облаштування камер саме відео- , а не фото-спостереження.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook