Місто і регіон

На Ніжинщині у селян погоріла техніка через поломку трансформера | Ніжин

З часів Радянського союзу мало що змінилося в електричному устаткуванні сьогоднішньої України. Починаючи від банальної електричної проводки закінчуючи всією системою ЛЕП.

Великі міста і маленькі села з тяжкими потугами вирішують проблеми після кожної грози. Так і село Черняхіка, що на Ніжинщині, зіткнулося з проблемою несправності електромережі.

До нашої редакції звернулися місцеві жителі з інформацію про те, що 17 вересня їхня побутова техніка зазнала ушкоджень – від перенапруги згоріла. Майже кожна хата понесла збитки. Люди збентежені тим, що зараз і так нелегкі часи, а їм прийдеться викласти не маленьку суму грошей для заміни зіпсованої техніки. За коментарем, з приводу даної ситуації ми звернулись до селищної голови Щербини Валентини Олександрівни.

«Відбувся перепад напруги в електромережі села Черняхівка в результаті чого згоріли два трансформатори. На даний час проблема вирішена і один трансформатор був повністю замінений, але не треба забувати, що вся система лінії електропередач потребує заміни, інакше такі аварії будуть траплятися постійно, аж поки не буде проведений капітальний ремонт ЛЕП. На сьогоднішній день жодний житель не звертався до селищної ради з заявами про пошкоджену техніку», – зазначила селищна голова.

Джерело: Нежатин
19.09.2017
[metaslider id=71402]

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close