Місто і регіон

На Ніжинщині розіграють «Кубок мисливських традицій» | Ніжин

17 червня 2017 року поблизу села Сальне (урочище Рокитина Долина) будуть проходити змагання зі стендової стрільби між членами первинних мисливських колективів Ніжинської районної організації УТМР – «Кубок мисливських традицій». Дані змагання є продовженням започаткованої у минулому році традиції по проведенню такого заходу серед мисливців району.

Організатором змагань виступає Сальненськийпервинний мисливський колектив в особі її голови – Калініченко Ігоря Олександровича. Загальне керівництво заходу буде здійснювати райрада УТМР в особі її голови – Могильова Олексія Миколайовича.

У відповідності до положення про проведення змагань, до участі будуть допускатись особи, які мають діючий дозвіл на зброю, гладкоствольну мисливську рушницю, та членський квиток УТМР.

До участі у змаганнях не допускаються особи які перебувають у алкогольному чи наркотичному сп’янінні, та особи, які не розписалися у протоколі про ознайомлення з технікою безпеки на стенді.

Початок реєстрації учасників розпочинається о 9год. ранку.

Змагання будуть проходити на визначення командної та індивідуальної першості.

За наслідками реєстрації будуть сформовані команди учасників з 3 осіб кожна.

Детальніше з положенням про проведення змагань можна ознайомитися за посиланням: https://vk.com/public131228788, або ж у приміщенні будинку мисливця за адресою: м. Ніжин, пров. Прорізний, 6.

По прогнозам організаторів, у змаганні візьмуть участь близько 17 команд (51 учасник), що  дорівнює рівню обласних змагань.

Спонсором змагань виступає Гунько Анатолій Григорович – відомий меценат та благодійник на теренах Київської області, який будучи вихідцем з Ніжинщини з радістю погодився допомогти у проведенні свята для мисливців району.

Запрошуємо ЗМІ долучитися до заходу. Надання інформації за телефоном: (04631) 23-1-42.

 Голова Сальненського ПМК

І.О. Калініченко

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
14.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook