Місто і регіон

На Ніжинщині браконьєри бояться С14 більше, ніж поліцейських | Ніжин

Безкомпромісні та затяті – ці слова сказані одним із лісових охоронців на адресу бійців С14 якнайповніше характеризують всю ту роботу, що проводять націоналісти.

4-5 листопада в Чернігівській області початок полювання на пушного звіра: зайця, лисицю, єнотовидну собаку. Втім, як відомо, під час так званих ліцензійних полювань жадібні до крові мисливці, вбивають все, що бачать. І щоб виховати в місцевих мисливців культуру полювання, любов до природи бійці С14 провели спільний з УТМР та лісовою охороною дводенний рейд. В ході рейду відпрацювали Ніжинський, Носівський та Бобровицький райони краю. Перевірено 7 мисливських товариств та 12 індивідуальних мисливців.
Зачувши про те, що єгеря та лісова охорона залучила до підтримки активістів з бойовим досвідом, місцеві браконьєри відразу покинули всі лісові масиви та всі злачні місця, які вони підготували заздалегідь.
Про це повідомляли не поодинокі свідки з числа свідомих мисливців та грибників.
Українське товариство мисливців та рибалок, єгерське господарство “Орішне” та лісова охорона виносять слова вдячності хлопцям з СІЧі за домогогу і зазначають, що результатом подібних заходів є те, що браконьєри, які досі почували себе господарями по всіх лісових масивах, зневажаючи всі можливі правила, зараз сумирно купують ліцензії разом з усіма. Браконьєри спродують свої дорогезні нарізні забавки, вступаючи в офіційні мисливські товариства, стають на шлях виправлення.

Тільки патріотизм та безкомпромісність збережуть природу для наших дітей!

Джерело: Нежатин
09.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook