Місто і регіон

На минулому тижні у Ніжині та районі виникло 5 пожеж | Ніжин

Вдень 10 березня на ПЗЧ 16 ДПРЧ надійшло повідомлення про пожежу сухої трави на околиці с. Кропивне. Внаслідок пожежі вогнем знищено суху траву на площі 1 га. Причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Вдень 10 березня на ПЗЧ 16 ДПРЧ надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі за адресою: с. Мильники, вул. Свободи. Внаслідок пожежі вогнем знищено господарчу будівлю. Причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Вдень 10 березня на ПЗЧ 16 ДПРЧ надійшло повідомлення про пожежу підвального приміщення за адресою: м. Ніжин, вул. Графська. Внаслідок пожежі вогнем знищено сміття. Причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Ввечері 11 березня на ПЗЧ 16 ДПРЧ надійшло повідомлення про пожежу сухої трави за адресою: м. Ніжин, вул. Космонатів. Внаслідок пожежі вогнем знищено суху траву на площі 0,5 га. Причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Ввечері 12 березня на ПЗЧ 16 ДПРЧ надійшло повідомлення про пожежу сухої трави за адресою: м. Ніжин, вул. Овдіївська. Внаслідок пожежі вогнем знищено суху траву на площі 0,5 га. Причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Перевірки по факту пожежі проводить Ніжинський ВП ГУ Національної поліції України в Чернігівській області.

Дмитро Кравцов,

Начальник Ніжинського МРВ Управління ДСНС у Чернігівській області

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!