Новини Чернігова

На Кубку світу чернігівські біатлоністи стартували без особливого успіху

На Кубку світу чернігівські біатлоністи стартували без особливого успіху

Естафетними гонками вчора, 26 листопада, в Швеції почався перший етап Кубка світу з біатлону 2017-2018. Участь в них взяли два чернігівця – Сергій Семенов і Артем Прима.

Судячи з підсумкового результату, тренери вирішили перевірити в бойових умовах тих спортсменів, які поки що не в кращій формі підійшли до сезону, пише 0462.

Зокрема, тернополянка Олена Підгрушна пропустила частину підготовчих зборів, а Сергій Семенов і Артем Прима останнім часом тренувалися в Канаді і не встигли як слід акліматизуватися.

А тому нічого дивного в тому, що збірна виступила нижче своїх можливостей – зайняла 10-е місце.

Єдине, що можна відзначити – найкраща в гонці стрілянина була якраз в української команди. Всього 6 додаткових патронів на 40 мішеней і жодного штрафного кола.

Що стосується саме Семенова і Прими, то вони зуміли підняти команду з 12 на 10 місце на двох останніх етапах, але на більше хлопців не вистачило.

В одиночній змішаній естафеті (1 чоловік + 1 жінка) Чернігів представив не був. Тут команда фінішувала на 6-му місці з відставання в 2 секунди від подіуму.

У найближчу середу, 29 листопада, на шведському етапі Кубка світу пройдуть перші в сезоні індивідуальні гонки. Чекаємо виходу на старт ще однієї представниці Чернігова в збірній – Ірини Варвинець.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
27.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook