Україна і світ

На кордоні з Польщею автомобілі стоять у чергах по три дні

На кордоні з Польщею автомобілі стоять у чергах по три дні

Очікування у чергах на пунктах пропуску для транспорту на кордоні України з Польщею досягають трьох діб.

Про це у Facebook повідомив виконувач обов’язків голови Державної фіскальної служби України Олександр Власов.

Він сповістив, що 9 жовтня вранці провів телефонну розмову з керівником митного відомства – заступником держсекретаря Міністерства фінансів Польщі – заступником керівника Національної адміністрації доходів Петром Вальчаком.

Власов нагадав, що між контрольними органами України та Польщі діє меморандум про виникнення надзвичайних ситуацій, в якому прописані норми пропуску вантажівок по кожному пункту. Проте в останній рік документ виконується не в повному обсязі.

Домовилися, що керівники митниць з обох сторін – з нашого боку мовиться про Львівську та Волинську митниці ДФС – повинні налагодити взаємодію у рамках угоди, щоб мінімізувати проблеми бізнесу при проходженні контролю,
– написав в. о. голови ДФС України.

Окрім цієї домовленості, Власов і Вальчак планують особисто зустрітись найближчим часом в одному з пунктів пропуску і, зокрема, обговорити розширення кількості пунктів пропуску на кордоні з Польщею.

До слова, 25 вересня на українсько-польському кордоні у чергах стояли 860 автомобілів через страйк польських прикордонників, які вимагали збільшення зарплатні.

Джерело Телеканал новини «24»
09.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: